Nasze soki

Aby uzyskać Nasz sok – do tłoczenia wybieramy tylko dobrze dojrzałe soczyste owoce, które w słońcu nabierają niepowtarzalnego aromatu i naturalnej słodyczy. Wszystkie jabłka przed tłoczeniem wpadają do kąpieli, aby po chwili trafić do tłoczenia, które odbywa się na zimno. Dzięki temu sok nie traci wartości odżywczych. W procesie pasteryzacji także dbamy o to by zawarte w wytłoczonym soku – witamina C i wszystkie wartościowe mikroelementy pozostały niezniszczone.

Sok
jabłkowo - porzeczkowy

5L / 3L

Sok
jabłkowo - marchwiowy

5L / 3L

Sok
jabłkowo - porzeczkowy

5L / 3L

Sok jabłkowy

5L / 3L

Sok
jabłkowo -aroniowy

5L / 3L

Sok
jabłkowo - gruszkowy

5L / 3L

Zalety soków z Grodziska

check3

Soki 100% tłoczone

Każdą kroplę soku wyciskamy z Naszych jabłek, a jest on tak pyszny, że nie potrzebuje dodatku koncentratu, cukru ani wody. Sok 100% to 100% sok.

check3

Nieklarowane

Nasze soki są niefiltrowane ponieważ im więcej czystego jabłka tym więcej zdrowego błonnika, witamin i uśmiechu Naszych zadowolonych klientów.

check3

Pasteryzowane

Wiemy jak dobrze ogrzać Nasz sok by zniszczyć drobnoustroje, zachować pyszny smak i właściwości soku oraz przechować go bez dodatku konserwantów.
check3

Technologia NFC

NFC – oznacza, że sok nie jest z koncentratu. Nasz sok jest kwintesencją natury. Podczas produkcji nie dopuszczamy opcji jakichkolwiek dodatków czy koncentratów. Nie ma takiej potrzeby.

check3

14 dni świeże po otwarciu

Jedna kropelka decyduje o tym, że Nasz sok po otwarciu może być przechowywany nawet 14 dni. Unikalny zaworek zalany kroplą soku robi całą robotę. Dlatego można niespiesznie delektować się pysznym sokiem.

check3

5 litrów soku z 7.5 kg jabłek

Nasze soczyste jabłka są tak wydajne, że z 7,5kg wyciskamy 5 litrów czystego soku. Wypicie szklanki soku jest równe zjedzeniu dwóch dużych jabłek.

check3

Bez konserwantów

Nie są potrzebne konserwanty, żeby zapewnić Naszym sokom dłuższą trwałość. Zdrowe owoce wybrane do produkcji soku i proces pasteryzacji po prostu wystarczają.

check3

Wartość odżywcza

Jabłka zawierają błonnik, pektyny, przeciwutleniacze, witaminę C, potas, fosforu itd. Wartości odżywcze jabłek nie potrzebują argumentów do obrony? Do reklamy?

Zamknij menu